Ev Temizliği

 Ev Temizliği,  Ev Temizlik Şirketleri olarak, Eylül Temizlik şirketi sayısız referansı ve Lüleburgaz’ın hermahallesinde sunduğu güvenilir HIZLI SERVİS ve çözüm önerileri ile sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır..

Ev temizliği konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Eylül Temizlik (EV  TEMİZLİK ŞİRKETİ), bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece ev temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir.

Ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev temizliği /eşyalı ev temizliği /boş daire temizliği/ inşaat sonrası ev temizliği/yangın sonrası ev temizlik/su baskını ev temizliği/ev halı yıkama temizliği/ boya badana sonrası ev temizliği/yazlık ev temizliği/dubleks ev temizliği / yeni ev temizliği gibi birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik, işleriniz ekiplerimizle 1 günde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım ve yemek giderleri dahildir.

Lüleburgaz genelinde 2-3 er kişilik ekiplerle hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret28034
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 28° 8°